ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αγαπητοί  γονείς,

όπως  ήδη γνωρίζετε αναστέλλεται  η δια ζώσης λειτουργία των σχολείων από 11/2/2021  μέχρι τις 28/2/2021.

Αναμένονται σήμερα οδηγίες από το ΥΠΑΙΘ αλλά μάλλον  οι  ώρες και το πρόγραμμα της τηλεκπαίδευσης θα είναι ίδιες με αυτές της προηγούμενης αναστολής.

Από  11/1/2021 καθημερινά  14:10 έως  17:20.

Οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί των τμημάτων θα επικοινωνήσουν μαζί σας  για να σας γνωστοποιήσουν  έγκαιρα το πρόγραμμα και τους αναγκαίους συνδέσμους ( link) για την παρακολούθηση των μαθημάτων.

Το  εκπαιδευτικό προσωπικό   του σχολείου θα καταβάλλει κάθε προσπάθεια για την επίλυση τυχόν προβλημάτων που θα προκύψουν. Ζητάμε τη συνεργασία και την κατανόησή σας ώστε να σταθούμε δίπλα σε  όλους τους μαθητές μας.

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΣΥΧΝΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ ΤIΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΙΚΤΥΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ.

Ο διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου.

Για οποιαδήποτε αλλαγή ενδέχεται να προκύψει θα ενημερώνεστε έγκαιρα από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς  των τμημάτων.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ