ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

αγαπητοί  γονείς

Κατά την  πρώτη μέρα της εξ αποστάσεως  εκπαίδευσης     παρατηρήθηκαν πολλά προβλήματα τα οποία οφείλονται κυρίως στη  δυσλειτουργία της πλατφόρμας  WEBEX   .

Ελπίζουμε   σήμερα να βελτιωθεί η κατάσταση και  να αποφευχθεί  η ταλαιπωρία   μαθητών ,γονέων και εκπαιδευτικών.

Όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου συνεχίζουμε την  προσπάθεια  και θα είμαστε δίπλα στους μαθητές μας για όσο διάστημα χρειαστεί , λαμβάνοντας  υπόψη  πως κάποια από τα προαναφερόμενα  προβλήματα πρέπει να επιλυθούν από τους αρμόδιους φορείς το συντομότερο.

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Αν έχει  αλλάξει η  ηλεκτρονική σας διεύθυνση  (email)   να ενημερώσετε άμεσα τον υπεύθυνο εκπαιδευτικό του τμήματος ώστε να σας αποστείλει  τους αναγκαίους συνδέσμους  (link)  για την  τηλεκπαίδευση  .   Επίσης  μπορείτε  να  μας ενημερώσετε  στο  email  του σχολείου.

Στην   ΕΡΤ2    συνεχίζεται το πρόγραμμα εκπαιδευτικής τηλεόρασης.

Το  εκπαιδευτικό προσωπικό   του σχολείου θα καταβάλλει κάθε προσπάθεια για την επίλυση τυχόν προβλημάτων που θα προκύψουν.

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΣΥΧΝΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ ΤIΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΙΚΤΥΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ.

Ο διευθυντής και η ομάδα υποστήριξης του σχολείου

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ