Day: 13 Σεπτεμβρίου, 2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΔΥΜ

αγαπητοί γονείς

Λόγω των μέτρων για την αποφυγή μετάδοσης του COVID-19 o Εκπαιδευτικός Υγειονομικός Σταθμός ( ΕΥΣ ) Άνω Λιοσίων του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού   δε θα προσέλθει στα σχολεία όπως γινόταν τα προηγούμενα χρόνια για τη συμπλήρωση του ΑΔΥΜ  των μαθητών της Δ τάξης.

Η συμπλήρωση του ΑΔΥΜ θα πραγματοποιείται στο χώρο του ΕΥΣ ΕΕΣ Άνω Λιοσίων , κάθε Τρίτη και Πέμπτη κατόπιν ραντεβού ( τηλεφωνικά ή δια ζώσης ).

2102473194 και 2102471244.

Δ/ση : Λ. Φυλής 165 Άνω Λιόσια

Παράκληση  όλοι οι κηδεμόνες μαθητών Δ   τάξης να κλείσουν   έγκαιρα  ραντεβού  για τη συμπλήρωση  του ΑΔΥΜ .

Προσοχή: κατά την προσέλευση στο ΕΥΣ ΕΕΣ είναι απαραίτητο το βιβλιάριο εμβολιασμών του παιδιού καθώς και το έντυπο που θα σας προμηθεύσει το σχολείο.

Το ΑΔΥΜ   μπορεί να συμπληρωθεί και από ιδιώτη παιδίατρο ή και κρατικές δομές υγείας.

Για τη συμμετοχή των μαθητών της  Δ τάξης στο μάθημα της Γυμναστικής είναι υποχρεωτική η ύπαρξη επικαιροποιημένου ΑΔΥΜ.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ